Jūsų patogumui siūlome  elektroninę gėlių parduotuvę, kuria paprasta ir greita užsakyti gėles į namus.

Tik du žingsniai užsakant prekę –  patogu taupantiems savo laiką

Jūsų patogumui, čia nerasite jokių registracijų, su slaptažodiais, kurius dažnas pamiršta. Tik minimali informacija, kuri būtina užsakymui sėkmingai įvykdyt ir viskas. Todėl greita užsakyti gėles.

Kainą matote iš karto

Čia nurodytos prekių kainos yra galutinės. Jose jau įskaičiuoti pristatymo, administravimo, pvm ir kt. mokesčiai. Galite iš karto įvertinti perkamos prekės kainą ir ji tikrai nepradės didėti pradėjus pirkimą.

Atvirutę su Jūsų pasirinktu tekstu pridedame nemokamai.

Mokėjimo būdai

Užsakymus apmokėsite per  paysera.lt mokejimo sistemą, kurios pagalba galėsite išsirinkti sau patogiausią apmokėjimo būdą. Ši sistema ne tik leidžia pasirinkti apmokėjimą per bet kurį Lietuvos banką, bet ir kreditinėmis kortelėmis. Yra keli variantai, kaip atsiskaityti grynais. Mūsų parduotuvėje Jūs suformuojate užsakymą ir tada esate nukreipiami į payserą, kur pasirenkate Jums patogų mokėjimo būdą ir apmokate. Jums apmokėjus užsakymą per mokejimo sistemą, mes akimirksniu gauname ir nedelsdami galime pradėti vykdyti užsakymą.

Gėlių pristatymas, pristatymo garantija

Gėlių pristatymo datą nurodote Jūs. Tačiau, ties kai kuriomis gėlėmis yra informacija, kad gėles reikia uzsakyti prieš tam tikrą laiko intervalą. Į tai reikia atsižvelgti. Užsakymai tai pačiai dienai priimami iki 18 val. Sekmadieniniai ir švenčių dienų užsakymai priimami iki 14 val. Per Šv. Kalėdas, Velykas, Vėlines, naujus metus užsakymai nevykdomi. Jeigu užsakyme nurodote pristatymo laiką, užsakymas bus pristatinėjamas nurodytu laiku, neskambinant iš anksto gavėjui (nebent būtų tai būtų neišvengiama, pvz. gatvė su šlagbaumu, ar durų kodas į laiptinę, kaimo vietovė su nenumeruotais namais), tačiau, jei tuo metu gavėjo nebus namie ir užsakovas nepakoreguos pristatymo laiko, už antrinį pristatymą bus reikalinga 8 eur priemoka. Prašome atsakingai nurodinėti pristatymo laiką! Nenurodžius pristatymo laiko, priemokos nebus, tačiau su gavėju prieš pristatant susisieksime būtinai.

Skubūs uzsakymai ivykdomi per 3-4 h. nuo apmokejimo. Jei ties pasirinkta puokste yra uzrašas “Būtina užsakyti bent prieš … paras iki gėlių pristatymo”, ji skubiai pristatoma nebus!

Jei pristatytos nekokybiškos gėlės, užsakovui grąžinami pinigai, prieš tai patikrinus faktą. Tam pirmiausia užsakovas turi pateikti mūsų el paštu raštišką pretenziją su nuotrauka.

Jus aptarnauja UAB Flowery life. Šios įmonės pagrindinė veikla – prekyba gėlėmis visoje Lietuvoje, tarptautinė prekyba gėlėmis, pristatant jas užsakovo nurodytu adresu. Gėles pristatome visoje Lietuvoje ir ne tik. Norint gėlių pristatymo šalyje, kurios nėra tarptautinio pristatymo sąraše, prašome atsiųsti el. paštu pasiteiravimą ir dienos bėgyje Jums atsakysime.

Įmonės rekvizitai:

UAB Flowery life, Im. kodas: 302648956, PVM kodas: LT100007862618, Reg. adr.: I.Kanto 5-44, Vilnius, LT-06216

sąsk. nr. LT18 7044 0600 0771 6706 SEB bankas, SWIFT (BIC): CBVILT2X, LEI: 549300SBPFE9JX7N8J82

YANDEX, nr: 41001743223921

 

 

This post is also available in: LT Russian